Periskop sayesinde You Market yardım etmek Teknikleri

Periskop sadece arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşme için değil. bu popüler sosyal medya sitesi geldiğinde işinizi büyümesine yardımcı olmak için pek çok farklı fırsatlar vardır. Eğer sunmak ve müşteri tabanınızı büyütmek için ne pazarlamak için Periscope kullanmanıza yardımcı olabilir aşağıdaki bilgileri

periscope

Yararlı bilgi ve markanız hakkında daha fazla ayrıntı ile Periskop profil doldurmak için zaman ayırın. Web sitenize bir bağlantı ekleyin ve markanızın veya ürünlerin kısa bir açıklama yazın. Birçok ziyaretçilerin ana sayfasına erişmek için şu bağlantıyı nasıl bir fikir edinmek için bir ziyaretçinin sayacını kullanın.

bilmeniz gerekir. Diğer sayfalarda yayınlayarak biraz dikkat alabilirsiniz. Bu olumlu dikkat olmak istiyorum. Paylaşmak değerli bilgiler olduğunda sadece yayınlamak. Her ne pahasına spam kaçının.

, bunu yapmak için başkasını gerekir. mesajlarınız brifing ve eksikliği maddeye başlamak haline olmazsa insanların göreceksiniz. Işin diğer yönleri üzerinde çalışırken başkası sayfasını çalıştırmak zorunda tamamen kabul edilebilirdir.

Eğer Periskop sayfada yaptığınız her görevde değerini sağlayın. tüm yayınları da takipçileri için bazı faydalar olması gerekir. Bu senin alanıyla ilgili yeni bir ürün veya yararlı bilgiler için ilginç bir teklif anlamına gelebilir. Ancak bir satıcı çok fazla olmayın, ya da insanlar Güncelleştirmelerinizin yorgun alacak.

Numaraları gibi taraftarların düşünmeyin. Bu büyük bir hayır-hayır Periskop pazarlama var. Eğer marka şampiyonlarını inşa ediyoruz, sayı toplama değildir. Eğer şirket veya marka seven kişilerden oluşan bir topluluk yaratıyor. onlar kaynaklanmaktadır saygı ile onları tedavi edin. Bu insanlar sizin şirket için bir fark yaratabilir.

Düzenli Periskop sayfasında yorumları kontrol edin ve hemen yanıt veririz. sizinle temas için takipçi minnettarlığını göster ve olabildiğince çok yararlı buraya bakın bilgiler sunmaya çalışıyoruz. Bir yanıttan yol açan bir bağlantı bulursak bunu yazdım şey olmasa bile, tereddüt etmeyin.

periscope

Konuşma yoğunluğu çok insan sosyal medya platformunda sizi veya ürünlerinden bahseden nasıl sen anlamaya yardımcı olur. Bunu sen dikkat bol alıyorsanız anlamına gelir gibi konuşma yoğunluğu yaklaşık yüzde 15 veya daha fazla olmak istiyorum. Bundan daha düşük ise, yukarı şeyleri değiştirerek veya pazarlama stratejisini yeniden düşünün.

periscope

Periskop birçok işletme için adeta ikinci bir web sitesi haline gelmiştir. birkaç yıl için Periscope olmaktan ve Periskop gelen ve resmi iş web sitesine trafik sonuçları karşılaştırarak sonra, birçok işletme onlar kendi ev Web sitesinde benden daha Periskop trafik var buluyorlar. Bu Internet üzerinde varlığınızı genişletmek için harika bir yoldur.

periscope

hızlı olağanüstü sonuçlar olabilir sizin Periskop pazarlama kampanyası, harcama sadece biraz zaman ve para okudum. Test için bu makalede ipuçlarını koyun ve yeni bir profil şirketiniz için neler yapabileceğini görmek. Bu çağda, iş alabileceği ve Periskop gerçekten üstüne koymak, her türlü avantaja ihtiyacı ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek. ve hatta müşteriler. Etrafınızdaki dünya ile iletişim kurmak ve işinizi büyütmek ve sunmak için ne paylaşmak için bu siteyi kullanmak için fırsat yararlanın. Burada ipuçlarını kullanın ve iş büyümesini izlemek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *